Juggling forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este creat pentru si de catre jongleri, fie ei amatori sau profesionisti sau...in devenire


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

diabolo vertax tricks

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1diabolo vertax tricks Empty diabolo vertax tricks Vin Iul 30, 2010 11:46 am

shorty

shorty

atunci cand il bati in vertax sau faci ori ce alt trick trebuie sa faci ceva anume sau depinde de noroc ca sa nu cada sau eventual sa se incurce???

2diabolo vertax tricks Empty Re: diabolo vertax tricks Vin Iul 30, 2010 12:14 pm

menseph

menseph

sincer nu am prea inteles intrebarea. Dar oricum nu tine de noroc. cand il "bati" sa ajunga in vertax trebuie sa ai grija cum dai spin si unde atingi cupele sa intre in vertax.

3diabolo vertax tricks Empty diabolo vertax tricks Dum Aug 01, 2010 4:55 pm

vlad



pentru trickurile in vertax dimensiunile diaboloului au vreo importanta? Surprised

4diabolo vertax tricks Empty Re: diabolo vertax tricks Dum Aug 01, 2010 7:30 pm

menseph

menseph

Nu stiu pentru altii dar la mine are. Am invatat pe Henry's circus (5inch)iar cand am trecut pe un Mister Babache mai mic am probleme. Cred ca din cauza greutatii mai mici diabolo-ul de 3 inch tinde sa fie mai usor influentat de ata, deci mai greu de controlat. Nu m-am chinuit sa ma joc si cu cel mic in vertax pentru ca nu il prea folosesc.

5diabolo vertax tricks Empty Re: diabolo vertax tricks Sam Oct 09, 2010 9:21 am

Doppelgänger

Doppelgänger

Fuck, de cand ma chinui la asta. Laughing Poate la primavara....

http://hajustbecauseican.blogspot.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum