Juggling forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este creat pentru si de catre jongleri, fie ei amatori sau profesionisti sau...in devenire


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

propunere pentru comunitate

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1propunere pentru comunitate Empty propunere pentru comunitate Mier Mai 12, 2010 10:49 pm

raskolnikov

raskolnikov

de ceva timp patronul barului indie ( strada inisor numarul 2 vis-a-vis de unatc, bar - club - terasa cu gradina destul de mare ) ma roaga sa jonglez cu focu pe acolo
de aceea ma gandeam sa intreb daca ati vrea sa facem o seara acolo in timpul saptamanii numai pentru jonglat fire/led/simplu
in club se poate jongla cu leduri, beculete si in gradina se poate jongla cu foc
muzica ar fi alegerea noastra
ar putea fi macar o alternativa si/sau incercare de Juggling Culture Party in functie de doritori voi vorbii cu patronul care e un tip foarte ok ( fiind student la unatc sunt de-al barului )
cine doreste si cine pofteste lasa-ti un reply si mai vin cu vesti

2propunere pentru comunitate Empty Re: propunere pentru comunitate Vin Mai 21, 2010 4:37 pm

Doppelgänger

Doppelgänger

Parerea mea e ca ar fi foarte misto. Very Happy Numai sa fie loc, ca la diabolo de exemplu ai nevoie de destul loc. Laughing Oricum, sustin initiativa, foarte tare. Very Happy

http://hajustbecauseican.blogspot.com

3propunere pentru comunitate Empty Re: propunere pentru comunitate Sam Mai 22, 2010 11:04 pm

raskolnikov

raskolnikov

e loc destul crede-ma m-am jucat cu poi-urile cu foc acolo sapt trecuta si nu am avut nici o problema si mai era loc berechet ... mai astept raspunsuri si pe urma o sa vorbesc cu patronu

4propunere pentru comunitate Empty Re: propunere pentru comunitate Dum Mai 23, 2010 6:02 pm

Doppelgänger

Doppelgänger

Pai misto. Very Happy Ok, I'm in. Numai sa mai raspunda lumea pe aici. Laughing Mai intai trebuie adusa pe forum si dupa aia sa raspunda. Laughing

http://hajustbecauseican.blogspot.com

5propunere pentru comunitate Empty fresh on juggling Joi Aug 26, 2010 8:34 pm

vlad



mmmm da ar fi destul de interesant......o idee foarte smechera

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum