Juggling forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este creat pentru si de catre jongleri, fie ei amatori sau profesionisti sau...in devenire


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Move in air !

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Move in air  ! Empty Move in air ! Joi Ian 05, 2012 8:03 pm

Shroomy

Shroomy

Move in air  ! P1040219r
Hi there !
Puteti sa-mi spuneti Shroomy sau Shroomery cum o fac toti cunoscutii...unii nici nu stiu ca numele meu real este Alexandra...nvm :-j
sa va spun o povestioara :
totul a inceput cu un diablo urmat de un staff . acum aporximativ noua luni m-am angajat la un complex de vile cu baza de agrement generoasa in echipa de animatie de acolo.tot acolo,de 3 ori pe saptamana avem asa zisul foc de tabara unde dupa ce cant cu chitara eu cu 2 colege plus sefa facem o reprezentatie de juggling...asadar avem hula-hoop flower-stick evantaie si eu pentru mai mult efect m-am apucat de poi-dance...la inceput am lucrat cu poiuri trippy-fly cu pamblici ...apoi cu led glow pois ...si am ajuns de ceva vreme la cele cu flacari ...am si unele simple cu un singur capat cu kevlar ...si unele mai de efect cu 2 capete pe un lant...
pot sa spun ca ma descurc descurc de bine..am ceva miscari in repertoriu...insa nu conteaza prea mult,ca totusi simti muzica si pana la urma te descurci...la munca jonglez pe prodigy ...insa ..de cele mai multe ori ..imi bag castile in urechi ..budha-bar sau ceva psy trance..orice...plec in padure si-mi fac singura de cap...sincer as vrea sa infiintez o trupa cu care sa facem reprezentatii peste tot ...si un atelier de lucru in care sa-mi fac propriile jucarii. (m-am saturat sa le fac altora socks poi ) ...gata tac...!!!
HAVE FUN IN CONTINUARE ! LET IT BURN ! ...C'YA ! :*

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum