Juggling forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este creat pentru si de catre jongleri, fie ei amatori sau profesionisti sau...in devenire


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Achizitie maciuci

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Achizitie maciuci Empty Achizitie maciuci Joi Noi 25, 2010 1:49 am

menseph

menseph

Salutare tuturor. Am de gand sa imi cumpar cat mai curand un set de 3 maciuci. Problema este ca pe maciuci nu am avut ocazia sa pun mana. Doar mingi momentan. Inainte sa fac aceasta achizitie as dori sa stiu daca e cineva dispus sa ne intalnim sa testez putin cum sunt, sa imi dea cateva sfaturi de incepu. Sunt in Bucuresti si daca exista persoane ce m-ar dori sa ma ajute putin ma pot contacta prin PM.

o zi buna.

2Achizitie maciuci Empty Re: Achizitie maciuci Sam Dec 04, 2010 8:43 pm

The Wheel (Edi)

The Wheel (Edi)

Ti-as da cu cea mai mare placere...Problema e ca sunt din Oradea Sad... Daca iti iei te sfatuiesc sa iti iei Mister Babache "Artist"(au doar 46,5 cm)= 15 Ron cele 3 + transport, dinalea am eu si sunt multumit:D. Daca vrei vbeste cu GOAJUGGLER si spunei sa iti aduca de AICI daca doresti.

https://www.youtube.com/user/spylook

3Achizitie maciuci Empty Re: Achizitie maciuci Mar Dec 07, 2010 9:48 pm

menseph

menseph

Multumesc de raspuns dar e cam departe Oradea pentru un simplu test de maciuci. Daca o sa fiu cu alta ocazie pe acolo poate ne intalnim.
De cand am creat topicul am avut ocazia sa testez niste maciuci (Secret city din club fabrica). Am prins miscarile mai repede decat am crezut. Ce pot sa spun e ca imi place jocul cu maciuci. Urmeaza sa vedem daca mai mult decat cel cu mingi.:-D
O sa imi cumpart cat de curand fac rost de bani. Multumesc pentru site. Cand o sa am bani de comanda o sa vb cu Goajuggler.

O zi buna.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum