Juggling forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este creat pentru si de catre jongleri, fie ei amatori sau profesionisti sau...in devenire


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Trick-ul preferat

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Trick-ul preferat Empty Trick-ul preferat Sam Iul 31, 2010 12:19 am

menseph

menseph

Sunt curios de ce trick sunteti cel mai mandri. Fie e preferat pentru ca va iese foarte curat, frumos, fie v-ati chinuit mai mult la el si e mai aproape de voi ca i-ati dat de cap.

Pentru mine sincer e greu de spus,dar cred ca ma decid la Tomicide. Desi din lipsa te antrenament nu prea imi mai iese cum ar trebui.

2Trick-ul preferat Empty Re: Trick-ul preferat Lun Aug 09, 2010 8:29 pm

Lura

Lura

wow.L-am cautat pe net si arata foarte interesant! Very Happy Probabil ca o sa fie urmatorul pe care o sa il incerc.Momentan,la nivelul meu...cred ca whip catch imi place cel mai mult:))ma face sa ma simt foarte bine cand il prind xD

3Trick-ul preferat Empty Re: Trick-ul preferat Lun Aug 09, 2010 11:14 pm

menseph

menseph

Whip catch. ooooo da . Desi nu e foarte grea, tine mai mult de repetitie si obisnuinta cu diaboloul, iti da un sentiment frumos cand reusesti sa il inveti si are priza la public. Mai ales cand Doppelganger se chinuie Laughing

4Trick-ul preferat Empty trick-ul preferat Lun Aug 23, 2010 9:30 pm

vlad



mhhhhhhhh................probabil ca infinite suicide............ Arrow probabil din cauza ca mam chinuit vreo 5-6 luni sa imi iasa

5Trick-ul preferat Empty Re: Trick-ul preferat Sam Oct 09, 2010 9:21 am

Doppelgänger

Doppelgänger

Din cele care nu-mi ies: two diabolo fan, vertax genocide

Din cele care-mi ies (care e de fapt un combo) : semi-spaghetti to whip catch; wet noodle; genocide. Very Happy

http://hajustbecauseican.blogspot.com

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum