Juggling forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Acest forum este creat pentru si de catre jongleri, fie ei amatori sau profesionisti sau...in devenire


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

salut

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1salut Empty salut Lun Iun 14, 2010 9:55 pm

shorty

shorty

Salut numele meu e Cuza sau shorty depinde cum vreti sa imi ziceti stiu cateva scheme de baza cu diabolo(10-15) ,cu yoyo,si..pot sa jonglez cu 3 mingi(Balazs asta e foarte usor daca te concentrezi asupra mingiilor) eu am invatat sa jonglez cu 3 mingi intr-o singura zi..dar m-am chinuit ceva ore si am parcurs ceva etape pentru asta ...Poti cauta tutoriale

Good Look!!! dar..pacat ca eu nu am mingi de jonglat deocamdata jonglez cu ce mingi apuc... si inca odata Good Look! Have fun in continuare si am mai observat ca orasul Giurgiu are ceva jongleori cu diabolo ceva mai multi am ramas uimit cand am vazut copii de clasa a 2-a care fac cu diabolo Surprised sper ca si in alte orase sa se dezvolte atat de mult jonglatul

2salut Empty Re: salut Lun Aug 23, 2010 1:29 am

goajuggler

goajuggler

Mersi pt incurajare, mai stiu si pe altii care au invatat intr-o singura zi cu trei mingi. Dar crede-ma , eu am incercat saptamani la rand, cu insisitenta si nimic. Poate asa din greseala cadea a treia minge in mana in are trebuia - dar cum zic, din greseala.
Da, intradevar in Giurgiu sunt f multi cu diabolo, si unii se joaca chiar foarte frumos .Asta-i un lucru misto Smile

http://www.juggler.ro

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Salutare salutare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum